Generalnie paczki są nadawane w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności w wypadku gdy towar jest na stanie magazynowym wg. kolejności zamówień.

Przesyłki kurierskie obsługiwane są przez firmę  DPD

Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki.

W szczególnych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do zmiany wybranego sposobu dostawy - cena przesyłki nie ulegnie przy tym zmianie.

Ważne !
Opakowania są odpowiednich rozmiarów i twoje produkty są dobrze zabezpieczone. Należy jednak sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera. W przypadku uszkodzeń przesyłki są ubezpieczone lecz należy spisać protokół uszkodzeń wraz z kurierem. Składając podpis odbioru oświadczamy , że odbieramy towar nie uszkodzony i tym samym pozbawiamy się prawa reklamacji przesyłki. 

Zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia terminu realizacji zamówienia w przypadku towarów o niskim stanie magazynowym. (możliwości zamówień na innych platformach sprzedaży ). W przypadku gdy towar jest w trakcie produkcji,  termin ten może się wydłużyć z przyczyn od nas niezależnych, o czym będą Państwo niezwłocznie poinformowani.